O firmie

ikona firma

Nasza firma w Polsce powstała w 2014 roku. Natomiast nasz główny oddział Concept Food Creations znajduje się w Niemczech i powstał w 1990 roku założony przez dwóch braci William i Delys Battiston, którzy pochodzą z Włoch z regionu Veneto i z pasją kontynuują rodzinną tradycję lodziarską.

Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży lodziarskiej, dzięki temu bardzo dobrze znamy różne zwyczaje podczas produkcji lodów oraz trendy panujące w lodziarniach, kawiarniach i barach.

Przywiązujemy niezwykłą wagę do jakości surowców, aby ostatecznie uzyskać doskonały produkt. Stąd też współpracujemy z firmami, które działają na podobnych zasadach jak my. Jakość na pierwszym miejscu.

Dzięki własnym pomysłom i projektom jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zamówieniu.

Jesteśmy nie tylko producentem najwyższej jakości komponentów do produkcji lodów, ale również dystrybutorem maszyn i urządzeń do gastronomii np. Pro fondi, PUQ PRES, Bras, Gelo Standard, Bravo, Grupa Cimbali,

Dzisiaj, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń technicznych w naszej głównej hali produkcyjnej, produkujemy do 30.000 kg asortymentu. Nasza jakość nie zna granic, stąd mamy klientów w całej Europie a nawet Chinach i Azji.

Targi gastronomiczne w Polsce otworzyły nam drzwi na rynek polski, gdzie nasze produkty spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem odbiorców.

Nie produkujemy jedynie dla naszej marki Iceberg, ale jesteśmy w stanie wytworzyć spersonalizowany asortyment dla handlowców i detalistów.

Zapraszamy do współpracy

zielony profesjonalny ekspress baristyczny
kawa ziarnista
logo iceberg una montagna
ikona kontakt

Dane firmowe

"Argenesi" Sp.z o. o. Sp.K ul. Rejtana 20,

35-310 Rzeszów

BIURO- SHOWROOM

Św. Maksymiliana Kolbego 26

36-060 Głogów Małopolski

(budynek Fudali)

czynne : 8-15 od poniedziałku do piątku

Nr konta bankowego:

ALIOR BANK
42 2490 0005 0000 4520 5029 7546

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło