• Obecnie brak na stanie
Bras Maestrale Extra 12.2 P 2X12L dyspenser zimnych napojów,lemoniad

Bras Maestrale Extra 12.2 P 2X12L dyspenser zimnych napojów,lemoniad

3 813,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Bras Maestrale Extra 12.2 P dyspenser do Lemoniad

DOSTAWA GRATIS

KUP NA RATY

TOWAR W MAGAZYNIE

Bras Maestrale Extra jest nowoczesnym urządzeniem chłodzącym do wszelkiego rodzaju napojów orzeźwiających, niegazowanych takich jak np. lemoniady..

Bras to włoska marka oferująca swoim klientom dyspensery do zimnych napojów. Ich urządzenia charakteryzują się jakością wykonania, wytrzymałością, intuicyjną obsługą oraz prostym i eleganckim działaniem. Ważną cechą urządzeń Bras jest to, że zostały one wyprodukowane według koncepcji „look to drink”. Chodzi o to aby budowa dyspensera eksponowała znajdujący się w nim sok czy lemoniadę w najatrakcyjniejszy dla klienta sposób.

Wysokiej jakości dyspensery do zimnych napojów przeznaczone są do schładzania i serwowania lemoniad, soków, napojów, soków naturalnych , kawy, herbaty czy mleka migdałowego. O równomierne rozmieszanie przygotowywanego napoju dba drgający wirnik magnetyczny

Specjalnie ukształtowane, pionowo umieszczone mieszadło zapobiega zjawisku powstawania piany na powierzchni mieszanych napojów, a wydajny system chłodzenia gwarantuje odpowiednią temperaturę serwowanych drinków nawet w bardzo gorących pomieszczeniach. Urządzenia firmy Bras są produkowane wg najnowszych technologii i z wielką precyzją co pozwala na ich bezawaryjną prace przez wiele lat

System dystrybucji napoju jest bardzo łatwy dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas śniadań, i cateringów. Goście samodzielnie mogą nalewać sobie napój. Dystrybutory do chłodnych lemoniad, świetnie sprawdzają się również w punktach gastronomicznych i Food Trackach, przy dużym natężeniu ruchu, zapewniają płynną sprzedaż schłodzonych lemoniad.

Obudowę Maestrale wykonano ze stali nierdzewnej, a pojemnik z wysokiej jakości poliwęglanu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Materiał pojemnika jest bezbarwny i transparentny, dzięki czemu znajdujący się w środku produkt jest atrakcyjnie wyeksponowany.

Niezwykle praktyczną funkcjonalnością dyspensera jest system demontażu pojemnika. Pozwala na łatwe ściągnięcie pojemnika po skończonej pracy i dokładne wyczyszczenie go.

Chrakterystyka:

 • przezroczysty zbiornik wykonany z polikarbonatu
 • obudowa i części schładzające wykonane ze stali nierdzewnej
 • wyposażony w wydajny agregat chłodniczy przeznaczony do pracy ciągłej i utrzymujący żądaną temperaturę serwowanych napojów
 • wyposażony w stale obracające się łopatki – mieszadła wykonane z tworzywa sztucznego
 • możliwe łatwe czyszczenie zbiornika dzięki możliwości całkowitego demontażu bez użycia jakichkolwiek narzędzi
 • wyposażony w tackę ociekową do gromadzenia resztek napojów

Dane techniczne:

 • Wymiary: 360 x 610 x 470 mm
 • Pojemność zbiornika: 2 x 12L
 • Napięcie: 230 V
 • Waga netto 24kg
 • Waga brutto 28kg

MAESTRALE 12/2

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło