Pasta do lodów Cheroc Rocher Iceberg 3,5 kg

Pasta do lodów Cheroc Rocher Iceberg 3,5 kg

492,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Pasta do lodów Cheroc Rocher Iceberg 3,5 kg

doz.80 g/kg

Pasta do Lodów Cheroc Rocher


"Przenieś swoich klientów w smaki dzieciństwa z naszą Pastą do Lodów Cheroc Rocher! Nasza pasta przypomina smak ukochanych przez wszystkich ciasteczek Rocher, tworząc niezapomniane połączenie w każdej gałce lodów. Ta wyjątkowa pasta łączy w sobie bogactwo czekolady i orzechów, dostarczając intensywnego, kremowego doznania.

Kiedy połączysz naszą Pastę Cheroc Rocher z Variegato Cheroc Rocher, uzyskasz idealne połączenie, które zaskoczy każdego miłośnika lodów. To nie tylko przepis na lody, ale przepis na chwile pełne radości i nostalgii.

Wyobraź sobie lody, które w każdym kęsie przynoszą uczucie ciepła i beztroski, które pamiętasz z dzieciństwa. Nasza Pasta Cheroc Rocher to klucz do stworzenia takich właśnie lodów. Idealna dla lodziarni i cukierni pragnących zaoferować swoim klientom coś więcej niż zwykły deser – prawdziwą podróż w czasie do najszczęśliwszych chwil.

Zastosuj naszą pastę do swoich lodów i pozwól klientom ponownie doświadczyć tych słodkich emocji, z każdym lodowym kęsem przypominając im o radosnych chwilach dzieciństwa!"

CR/23
7 Przedmioty

Arkusz danych

Produkt nie zawiera
Glutenu
Sztucznych barwników i aromatów
Tłuszczy palmowych

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło